KURUMSAL

1989 yılında mütevazi bir atölyede kurulan Seda Metal, alüminyum pencere ve dış cephe giydirme sistemleri üzerine her biri alanlarında uzman olan mimar ve mühendislerden oluşan teknik hizmet kadrosu, dinamik, sürekli gelişmekte ve büyümekte olan üretim ve montaj kadrosu ile, çalışma ve üretim ekipmanları sürekli yenilenip geliştirilen firmamız, üzerine sorumluluğunu almış olduğu yurtiçi ve yurtdışı projelerini başarıyla sonuçlandırmaktadır. Firmamızın sistemlerinin ve çözümlerinin müşterilerimiz tarafından beğeniyle tercih edilmesinin başlıca nedeni her zaman en uygun alternatifi hem ekonomik hem estetik hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olarak sunmamızdır.

Ekonomik olmak adına projeden fedakarlık istenmemekte bunun yanında uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile bina bulunduğu yerin çevre koşullarına duyarlı ve dayanıklı hale getirilmektedir. Gereğinde, iş ortakları ile binaya özel çözümleri üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır.

En baştan beri müşterilerimize duyduğumuz saygı ve işimize gösterdiğimiz özenin neticesinde yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarıyla tamamlayarak bulunduğumuz konuma ulaştık.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Bizi bugünlerimize ulaştıran ve her zaman kaliteyi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

SEDA METAL
DEKORASYON İNŞ.TAAH. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.